beeffective
x-blurred-gfx
bee-blurred-gfx
member thumbnail

Konrad Dydziński

Social Media Specialist

#BEEnajpiękniejsi
#minimalizm
#design
#architektura
#Instagram
#fachura
#najlepszytancerz

Przeczytaj artykuły Zobacz realizacje LinkedIn
member thumbnail

Poznaj najpiękniejszego członka Beeffective. Tego erudytę rozpoznasz, gdy tylko wypowie do Ciebie pierwsze zdanie swoim głębokim, męskim głosem i spojrzy Ci prosto w oczy… Sorry, to nie miał być opis na Tindera?


SUPERMOCE
– piękne zdjęcia, piękne copy, piękny Konrad
– koneser i znawca TikToka
– złota rączka naszego biura

Skończył historię sztuki, więc z wielu możliwych scenariuszy, dobrze że skończył w Beeffective. Teraz mści się na naszym #Atelier zgłaszając poprawki do wszystkiego, realizując tym samym niespełnione ambicje grafika. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w koordynowanych przez niego projektach nie będzie nawet najmniejszego przesunięcia czy błędu. Sam nazywa to drobiazgowością, ale my znamy kilka innych, jak się domyślasz, brzydszych określeń na tę cechę… Co za szczęście, że nadrabia urodą i uśmiechem.

Wszystkie dziewczyny w Beeffective mówią, że Konrad jest piękny. Rzadziej wspominają o jego pięknym umyśle, ale on jest przekonany, że to tylko kwestia niedopowiedzenia. Na pewno ma rację.

Konrad swój czar przenosi na kręcone rolki dodając im szczyptę magii. Lubi video, lubi design i lubi robić zdjęcia. Korzystamy z tego, że nie tylko sobie! Jest miłośnikiem kadrów inspirowanych obrazami Edwarda Hoppera. W jego nieskazitelnych zdjęciach odnajdziesz sporo artyzmu połączonego z profesjonalizmem. 

Pociągnie nawet najbardziej wymagający projekt do końca. Na szczęście wiele niewiast z #TeamSocial jest gotowych do otarcia jego czoła, gdy niestrudzony ofiarnie zapracowuje się dla naszych klientów.

Niektórzy binge-watchują seriale, on to robi ze “Sprawą dla reportera”.

Poza tym, za dnia słucha jazzu, a nocami… chociaż w sumie, co na integracjach, zostaje na integracjach. Zdradzimy tylko, że tancerz i aktor z niego wyborowy. Let’s dance!

Zobacz kolejną osobę

Zobacz co pisze Konrad:

Trzymaj poziom, postaw na video wertykalne

Dobre praktyki w komunikacji i kampaniach B2B: klucz do skutecznej obecności marki w social mediach.

Wertykalne wideo w praktyce — jak robić to dobrze?