beeffective
x-blurred-gfx
bee-blurred-gfx
member thumbnail

Martyna Błaszczok-Budai

Social Media Specialist

#pieski
#podobasiędlamnie
#freeBritney
#¡Hola!

Przeczytaj artykuły Zobacz realizacje LinkedIn
member thumbnail

I oto zstąpiła do #TeamSocial Martyna i odnowiła oblicze działu. Tego działu.


SUPERMOCE
– estetka
– pierwsze przykazanie: jakość
– ma Słowo Boże na każdą okazję 

Klękajcie narody! Pojawienie się Martyny w #TeamSocial było nie lada błogosławieństwem. Wniosła nie tylko poczucie humoru, ale też poczucie estetyki. I nie chodzi o jej niebagatelną urodę, ale też o to, że praca, którą wykonuje jest w naprawdę dobrym guście.

Martynę mówi, że charakteryzuje ją umiejętność wychodzenia z naprawdę trudnych sytuacji i rozwiązywanie fuckupów, które, gdy mają miejsce, przyprawiają o ścisk żołądka. Czy możemy to potwierdzić? Raczej nie, bo przecież w Beeffective takie plagi egipskie nie mają miejsca 😉

Potwierdzić za to możemy jej kreatywność! Martyna ma umiejętność wczucia się w klienta i jego odbiorców, co sprawia, że jej copy jest autentyczne, a pisanie przychodzi jej z łatwością (również dzięki bujnej wyobraźni!). Emocji i empatii Chat GPT tak łatwo nie zastąpi!

Martyna jest na bieżąco z każdą dramą na Tik Toku, a życie influencerów nie jest jej obce. Jeśli zacznie z Tobą ożywioną rozmowę, to opcje są dwie: przedstawi Ci ostatnie wydarzenia z życia swojego pieska, Medi albo Twój aktualny horoskop. Kocha też Hiszpanię i kiedyś będzie tam mieszkać – mamy nadzieję, że nie za szybko, bo naprawdę dobrze się z nią pracuje!

Bez żartów: kontakt z Martyną to sama przyjemność. Jeśli zostanie liderem Twojego projektu, poczujesz się jakby manna z nieba spadła prosto na Twój biznes, a Twoje media społecznościowe zamienią się w krainę mlekiem i miodem płynącą…

PS Prosimy nie próbować jej podkupić – nie skusi się na żadne marne trzydzieści srebrników. Amen. 

Zobacz kolejną osobę

Zobacz co pisze Martyna:

Trzymaj poziom, postaw na video wertykalne

Kreatywnie, efektywnie i… zgodnie z prawem! Czyli jak komunikować suplementy diety w mediach społecznościowych.