beeffective
x-blurred-gfx
bee-blurred-gfx
member thumbnail

Kaja Chmielewska

Social Media Specialist

#HopHead
#citybreak
#rapsy

Przeczytaj artykuły Zobacz realizacje LinkedIn
member thumbnail

Harmonia bije od jej biurka, kalendarza i wykonywanej pracy. Mistrzyni copywritingu i znajdowania okazji do citybreak’ów.


SUPERMOCE
– aksamitny głos
– czarne serce
– copywriterskie złoto

Kaja lubi wykorzystać cały urlop w pierwszym kwartale roku i potem płakać, że już go nie ma. Bo jak urlopuje, to z rozmachem. Podobnie ma z projektami – jak ją do jakiegoś angażujemy, to nie ma żadnych wątpliwości, że będzie profesjonalnie, terminowo i tak, jak trzeba. Jest znakomita w copywritingu – potrafi napisać teksty właściwie o wszystkim. Lubi wyzwania, więc jak reprezentujesz nietypową branżę, może Ci to udowodnić.

Na zdjęciach zawsze prezentuje najpiękniejszy uśmiech w Beeffective. Do nas w pracy też się uśmiecha, ale tylko czasami. Na jej sympatię trzeba zapracować, ale gwarantujemy – warto! Lubi sobie porapować, obojętnie czy to na koncercie czy w biurze. Gdy zdecyduje się pokazać przed Tobą ten talent, możesz mieć pewność, że lody zostały przełamane. 

Nie ma co ukrywać – Kaja ma parcie na szkło, więc w wielu naszych produkcjach video możecie zobaczyć właśnie ją. Sama mówi, że to przez to, że jej niespełnionym marzeniem jest zostanie podcasterką, ale wiecie jak to jest z marzeniami: stay tuned! Jej prezencja, pewność i aksamitny głos przydają się również podczas wielu szkoleń, warsztatów i wykładów, które prowadzi.

Poza tym lubi Lego, lubi ogórki małosolne, lubi pieski i lubi mieć dużo fajnych butów w szafie. Zawsze zamyka imprezy integracyjne. „Po tatuażach ją poznacie”.

Zobacz kolejną osobę

Zobacz co pisze Kaja:

Jak budować efektywny personal branding na LinkedIn?

Skuteczne działania na LinkedIn? Jedziemy z tematem!

Ogarnij kampanie i sociale przed Black Friday!