beeffective
x-blurred-gfx
bee-blurred-gfx
member thumbnail

Klaudia Chmielewska

Head of Social Media

#SocialMediaQueen
#zimnyCHÓW
#MasterChef
#InPostGirl
#aCoNieMożna?
#ZamknijDRZWI!

Przeczytaj artykuły Zobacz realizacje LinkedIn
member thumbnail

Pokłoń się, paziu. Rozmawiasz z Królową. Zachowaj stosowną odległość, bądź grzeczny, i poznaj Head of Social Media Beeffective.


SUPERMOCE
– koordynuje wszystko wszędzie naraz
– cnoty? Cierpliwość i wytrwałość
– zimna krew w każdej sytuacji

Karierę Klaudii w Beeffective mógłby obrazować zwrot “od pucybuta do milionera”, gdyby nie to, że większość wypłaty wydaje od razu po jej otrzymaniu.

Zapytasz: na co? Przede wszystkim na wyjazdy, na przykład do Włoch. Oraz na outfity na te wyjazdy. I akcesoria do outfitów. Podobno codziennie przed zaśnięciem dziękuje niebiosom za wynalezienie PayPo. “Dzień dobry” z daleka mówią jej wszyscy okoliczni kurierzy.

Zna wszystkie modne miejsca, o czym szybko dowiesz się z jej Instagrama. Gdy jedzie na urlop, całe biuro śledzi jej relacje live. Klaudia jest też mistrzynią gotowania. Jak w pracy, tak w kuchni: dobiera sobie zdolnych sous-chefów i dzieje się magia. 

Kierując #TeamSocial wyznaje zasadę zimnego chowu. Gdy przychodzi nowy narybek, lubi go rzucić na głęboką wodę projektową. Mówi: “jeśli pływasz, to się nadajesz”. Nic dziwnego, że po tych spartańskich próbach jej zespół to same lśniące perełki kreatywności. Nie ma przypadków i nie ma, że się czegoś nie da zrobić. 

Kieruje zespołem, kieruje studiami Social Media Manager x WSAiB, właściwie to może pokierować wszystkim. Oczywiście poza samochodem, ale od tego ma szoferów. W końcu to królowa.

Zobacz kolejną osobę

Zobacz co pisze Klaudia:

Pin to win! Jak prowadzić efektywne i efektownie działania na Pinterest w branży modowej. 

Social media w e-commerce — jak wykorzystać je do zwiększania sprzedaży w sklepie online?

Zmiany w mediach społecznościowych – od Juniora do Head of Social Media