beeffective
x-blurred-gfx
bee-blurred-gfx
member thumbnail

Agata Zabłocka

Performance Marketing Specialist

#Japonia
#RPG
#Cottagecore
#Arigatō

Przeczytaj artykuły Zobacz realizacje LinkedIn
member thumbnail

Ta urocza cicha woda brzegi rwie. Odważysz się ruszyć w rejs z tym rudym ancymonkiem?


SUPERMOCE
– superurocza supermiła superzabawna
– jest słodsza niż każde urodzinowe ciasto, które jadłeś/aś

Agata jest niezwykle urocza. I dlatego, gdy czasem rzuci jakimś naprawdę sążnym żartem, długo zbieramy szczęki z podłogi. Jest przy tym bardzo urocza. Już po pierwszym wspólnym wyjeździe służbowym, dowiedzieliśmy się, że w jej przypadku naprawdę sprawdza się powiedzenie: cicha woda brzegi rwie. Nawet nie wiesz, jak i gdzie. I wcale nie tak wiele trzeba, żeby już nie była jest cicha. 

Jak sama mówi, charakteryzuje ją Strong Work Ethic. Dba, by wszystko było zawsze na czas. Widać to każdego dnia w pracy: żaden deadline nie straszny, jest szczera i nie wstydzi się pomyłek. Co cenne, bierze odpowiedzialność za błędy i szukanie ich rozwiązań.

Wierzy w ideę Bigger Picture i to, że nie tylko numerki się liczą w efektywnym marketingu. Zawsze gotowa przetestować coś nowego. Lubi szkolenia i lubi się rozwijać.

Nikt nie zna Japonii tak, jak Agata. Przynajmniej takie mamy wrażenie, gdy pokazuje nam te znaczki, które w sumie tylko ona rozumie… Aby ukoić nerwy, specjalnie dla Ciebie odkurzy zapomnianą harfę i… nie obejrzysz się, a już brzdąka na niej niczym leśna rusałka. Gdy podejmiesz rękawicę, rozwali Cię w ulubioną grę RPG. Zachowaj czujność! 

Powtarza, że stres zjada na śniadanie. Na szczęście mamy w kuchni do dyspozycji też płatki i owoce, więc czasem częstuje się czymś innym. Arigatō!

Zobacz kolejną osobę

Zobacz co pisze Agata:

Narzędzia AI dla marketing managera

Pin to win! Jak prowadzić efektywne i efektownie działania na Pinterest w branży modowej. 

Facebook umiera czy żyje w najlepsze? O budowaniu społeczności na platformie.