beeffective
x-blurred-gfx
bee-blurred-gfx

Flawless

Flawless to polska marka odzieżowa premium, która proponuje linie produktów w minimalistycznym stylu dla kobiet. Ubrania marki cechuje wysoka jakość. W ofercie znajdziemy zarówno klasyczne modele, jak i takie, które podążają za najświeższymi trendami w modzie. Wszystkie produkty tworzone są w polskich szwalniach, dla których ważna jest dbałość o każdy szczegół, idealne wykończenie i jak najlepszy efekt. Flawless wyróżnia jakościowe krawiectwo oraz niezwykłe fasony ubrań, które łączą ze sobą elegancję z wygodą i funkcjonalnością. Z marką Flawless współpracujemy od 2018 r. Jesteśmy dumni ze wspólnej drogi, jaką przeszliśmy i wciąż udoskonalamy nasze działania, by dowozić coraz lepsze wyniki!

case study cover image

Wyzwanie

Celem naszej współpracy jest wsparcie i zwiększanie sprzedaży w sklepie online, poprzez kampanie płatne, a w tym: kampanie sprzedażowe, budowanie świadomości marki, pozyskiwanie ruchu na stronę internetową, a także docieranie do osób, które zapoznały się z produktami, ale nie dokonały jeszcze zakupu.

Platformy

  • Meta Ads
  • Google Ads
  • Pinterest Ads

Zakres

  • Prowadzenie kampanii Meta Ads & Pinterest Ads
  • Stworzenie Key Visual
  • Tworzenie grafik dopasowanych do systemów reklamowych według KV

Grupa uderzeniowa

Wspólnie od 2018 roku!

Celem realizowanych dla Klienta kampanii jest sprzedaż produktów w sklepie internetowym flawless.pl.

Zachowanie wysokiej estetyki

Współpracując z marką Flawless, wiemy, jak ważne jest stworzenie spójnej i estetycznej komunikacji, która będzie jej znakiem rozpoznawczym. Stworzyliśmy zatem Key Visual, dzięki któremu idealnie obrazujemy jakość produktów marki, a także estetykę ubrań premium. Dzięki temu prowadzone przez nas kampanie osiągają zamierzone rezultaty, często przewyższając oczekiwania.

Dane mówią same za siebie:

Facebook Ads:

1,589,454

Zasięg

9,174,165

Wyświetlenia reklam

226,922

Kliknięcia w reklamy

290,128

Liczba odtworzeń wideo – odtworzenia filmu do 75%

CPC 0,60 zł | CPM 2,01 zł

[styczeń ‘22 – listopad ‘22]

Pinterest Ads:

578,517

Zasięg

1,443,520

Wyświetlenia reklam

11,147

Kliknięcia w reklamy

125

Zapisań pinów

CPC 0,33 zł | CPM 2,53 zł

[wrzesień ‘22 – listopad ‘22]

Kreacje graficzne i wideo w parze z estetyką

Prowadząc działania płatne, stawiamy na zróżnicowane prezentowanie.

Tworzymy kreacje graficzne, a następnie wykorzystujemy narzędzia reklamowe tak, aby materiały, z których korzystamy w reklamach, były specjalnie dostosowywane pod urządzenia mobilne. Wykorzystujemy m.in: pokazy slajdów czy dynamiczne reklamy, czyli takie, które z największym prawdopodobieństwem spodobają się odbiorcom. Pionowe formaty Stories/Reels również nie są nam obce! W kampaniach często korzystamy z wideo, by mocniej zwrócić uwagę potencjalnych klientek.

7,216,159

Łączna liczba odtworzeń wideo

CPV 0,04 zł [styczeń ‘22 – listopad ‘22]

Sezonowość kampanii

Oprócz prowadzenia standardowych działań wspierających sprzedaż, tworzymy również kampanie, które odnoszą się do nowych kolekcji czy okazji specjalnych. Wówczas przygotowujemy kreacje wizualne prezentujące, w zależności od potrzeb – wyprzedaż, kody rabatowe na specjalne okazje czy dedykowane copy na grafikach, które skłonią odbiorców do oczekiwanych działań.

Nasza współpraca idealnie obrazuje indywidualne i relacyjne podejście agencji Beeffective do Klientów. Stale dbamy o rozwój i udoskonalanie naszych usług, tak by Klienci czuli się zaopiekowani przez wiele lat. Jesteśmy przekonani, że razem z marką Flawless mamy przed sobą jeszcze wiele sukcesów i kreatywnych, udanych lat!

Facebook marki

Pinterest marki