beeffective
x-blurred-gfx
bee-blurred-gfx
member thumbnail

Katarzyna Pławecka

Performance Marketing Specialist

#cukier
#zajawkazazajawką
#jestpysznie
#Góry

Przeczytaj artykuły Zobacz realizacje LinkedIn
member thumbnail

Kasia słynie z domowych ciast, które regularnie nam serwuje, ale to nie wszystkie jej supermoce. Kliknij i sprawdź przepis na jej sukces w Performance Marketingu!


SUPERMOCE
– kluczowa dziedzina? Marketing automation 
– tajemniczy składnik? Punktualność
– recepta na sukces? Rzetelność

Kasia jest znana ze swoich wyrobów cukierniczych. Sprawdźmy, jak ta umiejętność przekłada się na pracę w dziale Performance. Wszak, żeby zajmować jej stanowisko, niezbędnych jest kilka idealnie dopasowanych składników!

Nawet niewielkie zmiany w proporcji mogą wpłynąć na smak ciasta, dlatego tak ważna jest dokładność w pomiarach i analizie. Te cechy są niezbędne też przy tworzeniu raportów i mediaplanów dla naszych klientów. Pilnując ciasta w piekarniku, nie można go wyjąć ani za wcześnie, ani za późno. Kasia jest terminowa, działa gdy trzeba i pewnie dlatego efekty jej pracy zawsze są tak dobrze wypieczone.

Poza tym, Kasia nie lubi monotonii. Inspiracji szuka wszędzie. Nie znamy nikogo, kto miałby tyle nietypowych zajawek: ścianka, rolki, joga, squash, łyżwy, rower, robi na drutach, lepi z gliny… i ciągle dochodzą kolejne! W ogóle lubi, jak się dużo dzieje. Jak wypoczynek, to wyłącznie aktywny: góry, żagle, kajaki. W końcu gdzieś musi spalać te wszystkie tarty i serniki. 

Kasia jest świetna w wielozadaniowości: trzaska kampanie począwszy od walizek, przez nieruchomości, aż po frytki. Wszystkie wypieszczone i odpowiednio przyrządzone. Może właśnie to jest magiczna mieszanka udanej współpracy? 
O jej profesjonalizmie przekonasz się na spotkaniu. Gdy dołączy do zespołu odpowiedzialnego za Twój biznes, otrzymasz wysmakowane wsparcie sprzedaży e-commerce. Gwarantujemy. To co, rozsmakujesz się w efektach?

Zobacz kolejną osobę

Zobacz co pisze Katarzyna:

Wszystko co chcesz (i musisz!) wiedzieć o Marketing Automation

Jak skutecznie wykorzystać social media i adsy w e-commerce dla branży beauty?

Wypłynęłyśmy na szerokie wody… digital marketingu.