beeffective
x-blurred-gfx
bee-blurred-gfx
member thumbnail

Katarzyna Sukiennik

Business Development Manager

#twardasztuka
#gaduła
#psiara
#Syrenka

Przeczytaj artykuły LinkedIn
member thumbnail

Ona sprzeda Ci ten długopis. Sprzeda Ci te sociale, sprzeda grafiki, sprzeda wszystko. Mamy nadzieję, że nie sprzeda naszego biura!


SUPERMOCE
– doprowadza deale do końca z zamkniętymi oczami
– jej kalendarz jest z gumy
– szybko działa i szybko myśli

Kasia najbardziej w życiu dba o relacje. Okazuje się, że nie tylko z bliskimi, ale też z klientami. Chyba właśnie to czyni ją skutecznym handlowcem. KPI do końca roku wypełnia, zanim ten zdąży się porządnie rozpocząć. 200% efektu to za mało.

Jak przynosi kolejne podpisane umowy, z wrażenia spadają nam trampki. Zresztą – umów się z nią na spotkanie, a zobaczysz, że mimo, że naprawdę dużo mówi, potrafi też słuchać. Na pewno znajdzie dla Ciebie czas – odpisuje na maile, dopasowuje spotkania w kalendarzu i odbiera dziesiątki telefonów z zawrotną prędkością.

Jak to w zdrowych relacjach bywa, Kasia potrafi stawiać granice, więc wysyłamy ją regularnie na negocjacyjne potyczki. Ma też cenną umiejętność gaszenia pożarów z zimną krwią, więc kryzysy jej nie straszne. Chociaż pali jak smok, nigdy nie przepala budżetów.

Nie znosi nudy i siedzenia w jednym miejscu. Serio, liczyliśmy: nie jest w stanie wysiedzieć w spokoju 30 sekund. Nawet gdy czyta, to dwie książki jednocześnie. Jak sport, to wiadomo: ekstremalny. Lubi na przykład skakać na falach na skuterze wodnym. Nie ma promila szansy, że będziesz się z nią nudzić.

Uwielbia muzykę – pod każdym względem, w każdej formie. Śpiewa (nie tylko na integracjach!), gra na gitarze, pisze piosenki, biega na koncerty… Czasem nawet zabiera na nie ludzi z zespołu i dzieli się tą miłością – do rocka, oczywiście. Mocny bas, mocne dźwięki, mocne wrażenia! Tak lubi muzykę, że kiedyś prowadziła o niej audycję radiową.

Kasia bardzo kocha swojego psa, który ma prawie tyle samo energii, co ona. Jej mąż mówi, że czasem ma wątpliwości, kto kogo wyprowadza na spacer.

Zobacz kolejną osobę

Zobacz co pisze Katarzyna:

Dlaczego pozyskanie leadów to nie wszystko? O obsłudze zapytań ofertowych słów kilka.