beeffective
x-blurred-gfx
bee-blurred-gfx
member thumbnail

Oskar Król

Business Development Manager

#BrandBuilding
#HandlowiecZPasją
#zapasy
#bieganko
#prymus

Przeczytaj artykuły LinkedIn
member thumbnail

Pierwszy prymus Beeffective. U niego każda sprzedaż odbywa się od linijki, tak jak trzeba. Miłośnik procesów. Dobrze, że ich nam nie wytacza, tylko wdraża.


SUPERMOCE
– płynny przed kamerą
– wygadany przez telefon
– skuteczny przy ofertowaniu

Oskar w Beeffective może być jednym z Twoich pierwszych kontaktów, bo zasila nasz dział Sales. Jesteśmy pewni, że to dobry wybór do pierwszego kontaktu, bo lubi gadać. I potrafi się dogadać. Po niemiecku, po polsku, po angielsku. Tak lubi mówić, że nawet prowadzi podcast! 

Jest ambitny, co widać od pierwszego spotkania. Gdy zapytaliśmy go o to, jakie ma supermoce, odpowiedział: Mistrzostwo w kreacji kompleksowych strategii marketingowych 360°, umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu w procesie sprzedaży oraz zdolność do przekładania pomysłów na działania społeczne. Możemy do tego dodać: nigdy nie przestaje pracować. Jako jedyny myśli o pracy… w pracy, przed pracą i po pracy. Nawet na integracji myśli o pracy. Tak bardzo lubi projekty, że realizuje je też po godzinach, gdy wychodzi z biura. To aktywista i społecznik. Organizuje inicjatywy młodzieżowe, współpracuje z różnymi organizacjami. Napędzają go widoczne efekty i kolejne sukcesy.

Trenuje zapasy, więc możesz spotkać go na macie, gdzie podobnie jak w biznesie – nigdy się nie poddaje. Trudny przeciwnik. Jego niecną stroną jest podkradanie słodyczy z różnych działów. 

Wycisza się biegając. Na szczęście zarówno biegając, jak i pozyskując kolejnych partnerów w naszej agencji, stawia na naprawdę długie dystanse. 

Zobacz kolejną osobę

Zobacz co pisze Oskar:

Strategia biznesowa na 2024 rok — jak wyjść ze swoim biznesem za granicę?